okeyKaliteli ve Gerçek Kişiler ile Okey Oynamak için Doğru Adres Burası :)

Gurbetçi okey

Gurbetçi Okey

Günümüz de teknoloji çağındayız. Artık okeyi yurt icinde oynandigi gibi yurt dışında da oynanabilmektedir. Özellikle Almanyada da çok popüler bir oyun haline gelmiştir. Almanya en gelişmiş Avrupa ülkelerinden biridir. Türkiye’den beyin göçü yapan çok gurbetçi Türk bulunmaktadır. Almanya’ya giden bircok Türk’ün yakın arkadaşı bulunmaktadır. Okey oynarken özlem duyduğunuz yakın arkadaşlarınızı Gurbetci Okey sekmesine davet edip oyuna katılabilirsiniz. Özel odalara davet edip birbirinizle sohbet edip eski günleri yad edebilir dilediginiz zaman da oyuna devam edebilirsiniz.

Okey Oynama Kuralları

Siz degerli oyuncularımız için internet sitesi dışında mobil uygulama yazılımı geliştirdik ve hizmet vermeye basladik. Internet sitemizdeki kuralların aynısı mobil uygulamamızda da geçerli olmaktadır. Kuralların bazıları şunlardır: Oyun esnasında rakiplere karşı hakaret, küfür, aşağılama, taciz icerikli mesajlar asla ve asla atılmamalıdır. Bu kurallara uyulmadığı takdir de Admin tarafından Yönetim kadrosuna bildirilmekte ve siteden uygulamadan uzun süreli olarak atılmaktadır. Siz de bu kaliteli hizmetten faydalanmak için Gurbetçi Okey linkine tıklayıp oyuna katılabilirsiniz.

Eğlence

Oyun esnasında aynı zaman da sohbet edip oyuna devam edebilirsiniz. Sitemiz de hareketli muzikleri olan radyomuz mevcuttur. Bu müzikler oyuncuları keyiflendirip oyuna daha cok motivelerini arttırmaktadır. Böylece oyun esnasinda günlük hayatın stresini atmaktadır.

Gurbetci Okey de Ulaşım

Oyuncular ister evde ister disarda ofiste yol da internetsiz veya internetli bir sekilde sitemize veya mobil uygulamamiza giriş yapabilir. Oyuncular siteye online olarak 7/24 katılabilir. Çalışanlarımız özenle ve titizlikle çalışmaktadır.

Sohbet Odaları ve Genel Odalar

Oyuncular genel odalara katılırken veya özel odalara katılırken ekstra bir ücret alınmamaktadır. Genel odalar da çoğunlukla birbirini tanımayan her yaştan kisi bulunmaktadır. Genel odalar da herkes kaynaşıp tanışmaya çalışır. Yakın olanlar , samimi olan oyuncular da özel odalara gecip sohbetlerine devam edebilir. Özel odalara kendi tanıdığınız yurtici veya yurtdışından dostlarinizi da çağırabilir orda keyifli dakikalara geçirebilirsiniz. Oyun sohbet gruplarin da donma kasma da olmamaktadır. Siz de bu oyunlar da keyıflı zamanlar gecirmek ıstersenız Gurbetçi Okey sekmesini tıklayıp oyunlara istediğiniz saatler de katılabilirsiniz.

Ödüllü Yarışmalar

Hafta da bazı günler oyunculara özel grupça turnuvalar gerceklesmektedir. Her turnuvanin bir süresi bulunmakta ve süre sonunda bonus puan ödülü bulunmaktadır. Veya ilerleyen zamanlar da farkli ödüller de açılabilir. Sizde bu ödüllerden yararlanmak istiyorsanız Gurbetçi Okey sekmesine tıklayabilirsiniz ve oyunlara katılabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 791 defa

Kategori: Okey Odaları

Yayınlanma Tarihi: 12 Ekim 2023

1 Yorumlar
esma01

yurtdışından arkadaşlar çok rahatlıkla girebiliyor bu okey salonu na bazı arkadaşlarım yurt dışından arkadaşlıklar edindiği söyleniliyor

Cevap bırakın