okeyKaliteli ve Gerçek Kişiler ile Okey Oynamak için Doğru Adres Burası :)

Klasik Okey

Okey mi oynamak istiyorsunuz? Hem ücretsiz hem de kaliteli bir adres mi arıyorsunuz? Cevabınız evet ise okeysalonu.net sizin için doğru adres olacaktır. Ücretsiz, ayrıcalıklı ve hızlı klasik okey seçenekleri sadece bir tık uzağınızda yer almaktadır.

Okey oynamak istediğinizde ziyaret edebileceğiniz adreslerin sayısı bir hayli kısıtlıdır. Online klasik okey oynamak istediğinizde çoğunlukla kredi – çip yada giriş ücreti adı altında paraların alındığı adresler bulunmaktadır.

Kaliteli Okeyin Adresi

Ekstra ücret yada beklemek yok! Hızlı bir şekilde okey oynamak için sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Size uygun kaliteli okey salonlarından bir tanesini ziyaret ederek hemen şimdi oynamaya başlayabilirsiniz. Peki ama klasik okey nedir? Nasıl oynanır bu konuya biraz değinelim…

Klasik Okey Nedir?

Klasik Okey Minimum 2 maksimum 4 kişi ile oynanan klasik okey, dört farklı renkte 1’den 13’e kadar numaralandırılmış çift taşlarla oynanır. Oyunda ilerlemek için çiftleri dizmek yada sayıları sıralı olarak biriktirerek tamamlamak gerekmektedir.

Eşli olarak oynanabildiği gibi klasik okey oyna seçeneğini dilerseniz herkesin tek olduğu bir oyun modunda da oynayabilirsiniz. Okey modern oyunlarda sıklıkla kullanılan joker (okey) taşı ile zenginleştirilir. Okey taşını elinde bulunduran oyuncu onu istediği taş yerine kullanabilir. Oyun süresi çoğunlukla istenilen süreye bağlı olarak belirlenir. Bir sayıdan düşme şeklinde oynanan versiyonu klasik okeyin en çok tercih edilen versiyonudur.

OkeySalonu.net Nasıl Okey Oynanır

İnternet sitemiz hızlı okey oynamak ve sosyalleşmek için ayarlanmıştır. İlk olarak üye olabilir ve istediğiniz salonlara giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda okey dışında başka oyun arayışındaysanız dilerseniz batak yada tavla’da oynayabilirsiniz. Okey Salonu adresinde bulunan oyun salonları şu şekildedir.

Oyun Adı Salon Adı Puan Kişi Sayısı
Okey Genel Salon 1 600 400
Okey Genel Salon 2 900 400
Batak İhale ve İhalesiz Batak 600 400
Tavla Tavla Salonu 600 400

 

Klasik okey oyna salonları neden bulunmaktadır? Yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı üzere iki farklı salon bulunmaktadır. Bunlar oyuncuların profesyonelliklerine göre farklı puan kazandıkları salonlardır. Genel Salon 1’de 600 puan üzerinden oynanırken Genel Salon 2’de 900 puan üzerinden oynanabilmektedir.

Klasik okey oyununda profesyonelleştikçe 2. Salona giriş yapabilirsiniz.

Hemen Okey Oynamaya Başlayın!

Adresimizde 7 gün 24 saat boyunca sürekli olarak online olup okey oynayan oldukça kalabalık bir kitle bulunmaktadır. Peki ama okeysalonu.net adresini diğer okey sitelerinden ayıran en temel farklar nelerdir? Bunları kısaca şu başlık altında incelemek yanlış olmayacaktır.

 • Reklamsız
 • Kaliteli
 • Hızlı
 • Rekabetçi
 • Sosyal

Adresimizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren göreceğiniz üzere, sistem herkesin anlayıp okey oynayabileceği şekilde kurgulanmıştır. Klasik okey oyna seçeneğini ziyaret ederek hızlı bir şekilde okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Tabii ki bunun için üye olmanız gerekmektedir. Yalnız üye olmadan önce odalara girip okey oyunlarına göz atmak isterseniz de üyelik olmadan bir giriş yapabilir ve ziyaretçi olarak odalara katılabilirsiniz. İlk ziyaretçi olarak katılmanızı takip eden süreç içerisinde hemen üye olmak isteyeceksiniz!

 

Klasik okey

Bedava Okey

Adresimizde hızlı bir şekilde bedava okey ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Gereksiz reklamlar yok! Çip al, kredi yükle, para yatır gibi detaylar yok. Sadece üye olup hemen okey oynamaya başlamak var. Bunun dışında adresimiz hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde size hizmet vermeye devam ediyor.

Siz değerli ziyaretçilerimizden aldığımız güç ile kendimizi geliştiriyor ve yeni içerikler ve oyunlar yüklemeye devam ediyoruz. Dilerseniz chat bölümünde sosyalleşirken hızlı bir şekilde bir oyun salonuna giriş yapabilirsiniz.

Dilerseniz de radyodan müzik dinleyebilir ve günün yorucu etkilerinden kurtulabilirsiniz. Radyoda müzikle birlikte istek şarkılar da bulunuyor.

Klasik okey

Klasik okey

Canlı Okey

Hemen klasik okey oyna ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Beklemek yok! Dilediğiniz bir salona girip, giriş yaptığınız salonda hemen bir masaya oturabilirsiniz. Diğer kişilerle anlaşırsanız 4. Beklemeden profesyonel bir botla da oyun kurabilirsiniz. Dilerseniz de bir süre daha bekleyerek 4 lüyü tamamladıktan sonra okeyin eğlenceli dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Klasik okey

Klasik okey

Hızlı, pratik ve ayrıcalıklı…

İnternet sitemizde okey oynayanların büyük bir kısmı düzenli olarak ziyaret etmeye devam ediyor. Burada ettikleri güzel sohbetler için aralıklarla ziyaret eden ve masalara dahil olanlar bile var! Siz de hemen şimdi giriş yapabilirsiniz.

Gurbetçi Okey

Gurbetçilerin hasret giderdiği birbirleri ile sohbet edip zaman geçirdikleri, gurbetçi okey ayrıcalığına da hızlı bir şekilde giriş yapmanız mümkün olmaktadır. Çanak okey, illere göre Adana okey, Mersin okey, İstanbul okey gibi farklı illerden gelen ziyaretçilerimiz için de alanlarımız bulunmaktadır.

Sizde daha fazlasına ulaşmak ve hemen okey oynamaya başlamak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

klasik okey

Sıkça Sorulan Sorular

Klasik Okey ile ilgili en çok merak edilen soruları sizin için bir araya topladık. Dilerseniz hemen şimdi adresimizi ziyaret ederek okey oyna seçeneğinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

S: Klasik Okey nedir?

C: 4 renge sahip, 1 – 13 arasında numaralandırılmış taşların belirli sıralamalarla tamamlanarak bitirildiği oyuna klasik oyun denilir. En hızlı el bitiren kişi yada takım o eli kazanır. Genellikle klasik okey 106 taşla oynanır.

S: Okeysalonu.net’te nasıl okey oynarım?

C: Okeysalonu.net hızlı ve ücretsiz okey oynayabileceğiniz bir adrestir. İnternet sitemizden hızlı bir şekilde okey oynayabilmeniz için üye olmanız ve üye girişi yapmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz ilk seferde oynamak için rehberden ve yardımcıdan destek alabilirsiniz.

S: Okey oyunları nasıl sıralanır?

C: Adresimizde klasik okey oyunları, batak oyunları ve tavla oyunları için ayrı salonlar bulunmaktadır. Başarınıza ve ilginize göre farklı okey odası seçeneklerine giriş yapabilirsiniz. Genellikle yeteneklerine göre bu seçenekler değişir.

S: Klasik okey oyunu güvenli midir?

C: Doğru adreste oynanırsa evet güvenilirdir. Örneğin sizin için hazırladığımız profesyonel oyun seçeneklerini bir arada sunan, OkeySalonu.net adresini ziyaret ederek güvenilir bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Adresimizde yer alan oyunların tamamı güvenilir ve ücretsizdir.

S: Okey oynamak için neler gereklidir?

C: Adresimizde okey oynamak için internet bağlantısına ve internete bağlanan herhangi bir cihaza sahip olmanız yeterlidir. Bilgisayar, tablet yada telefonunuzu kullanarak hızlı bir şekilde okey oynamaya başlayabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 1276 defa

Kategori: Okey Odaları

Yayınlanma Tarihi: 24 Ekim 2023

16 Yorumlar
İpek

Özellikle lise döneminde çok oynardık, şimdi ekip dağıldığı için online okey oynayabiliyorum :( her gün istisnasız oynadığım tek oyun

songül

okeysalonu ile tanıştığıma gerçekten memnun oldum can sıkıntımı karşılayacak şekilde iyi dizayn edilmiş bir klasik okey gerçekten

ladysezin

arkadaşların söyledikleri doğru gerçekten kaliteli ortam yaratmışlar

Filiz

Okey salonu şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli platform. Klasik okey için bundan sonra değişmez tek adresim olacak.

  abdullah01

  evet bugün sizi yendik , eşim ile sizinle okey oynamak çok keyifliydi umarım yine karşılaşırız :)

Ece

Henüz yeni keşfettim gerçekten çok memnun kaldım bundan sonra okeyde sizdeyiz :)

KerimCan1618

En sevdigim oyun klasik okey çünkü bana en kolay geliyor ayrıca sitede çok basit hızlı olunca rahat oynuyorum🤭🤭😁

kelebekkk

Klasik Okey , En güzel sosyal aktivitelerden birisi çok güzel arkadaşlık kazandırdığına inanıyorum okeysalonu.net bu konuda çok başarılı.

esin

Diğer tüm okey çeşitlerini öğrenmeye çalıştım özellikle 101'i ama kafam almadı bir türlü o yüzden klasik okeyden devam :)

merve92

Klasik okeyde üstüme yoktur. Eşli ya da eşsiz fark etmez her türlü kazanırım :)

meltem

bence herşeyin eskisi klasiği güzel , ahh nerede o eski günler der gibi :) klasik okey candır gerisi heyecan..

  Murat34

  Çok doğru yorum katiliyorun en güzeli eski klasik okey çok değişik okey çeşitleri anlamıyorum bende

Saadet

çocukluğumdan beri hep canlı okey oynadım, okey salonunu keşfettiğimden beri gece gündüz klasik okeydeyim ve çok keyif alıyorum

mervenur

1 aydır üyeyim bende yorum bırakayım klasik okey hakkında , geçekten başarılı uygulama eğlenceli temiz kişiler var

emin

Genelde farklı platformlarda hep sık sık kopmalar oluyordu ama okey salonunda şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım bu yüzden neredeyse tüm gün buradayım

meral

klasik okeyde oyuncu sayısı gerçekten beklediğimin üzerinde çıktı. çok keyifli oluyor sürekli online oyuncularla oynamak çok keyifli

Cevap bırakın