okeyKaliteli ve Gerçek Kişiler ile Okey Oynamak için Doğru Adres Burası :)

Okey Salonu

Okey Salonu

Okey Salonu Net artık çok daha renkli! Bin bir çeşit okey oyunu seçeneklerinin yanı sıra tavla ve batak oyunlarımız da sizlerin alternatifinize sunulmuştur. Okey salonları yanında tavla salonları ve batak salonları da 7 günün 24 saati boyunca sizlerin hizmetinizde …
Okey Salonu İçerisinde 7/24 Okey Oyna

Okey Salonu Net sitemizdeyseniz 7 günün 24 saati boyunca kesintisiz okey oynama zevkini yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz an dilediğiniz saatte aç okey salonu siteni bul havanı!
Mevcut arkadaşlarınızı davet edip okey masalarını doldurabileceğiniz gibi dilerseniz sitemizin üyeleri ile yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni arkadaşlarınız ile okey maslarınızı dörtleyebilirsiniz.
Hoş sohbetlerin yaşandığı okey salonları içerisinde oyun oynamanın verdiği zevki zirvede yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Kaliteli ve elit bir mekanda oyun oynamaya hasret kaldıysanız Okey Salonu Net size aradığınız, arzuladığınız hizmeti sunmaya gönüllü. Bedava okey oynayabilir ve hemen ilk denemelere başlayabilirsiniz. Okey salonlarımız, sizlerin hak ettiği hizmeti sunabilme yetisine sahip olduğundan bağımlılık yaratabilir. Çokça tercihe dilen okey salonu NET sitemizi keşfetmeye hazır mısınız?

Güvenli Okey Salonu Hizmeti

Okey Salonu hizmeti sunmakta olan çok sayıda internet sitesi ile karşılaşmaktasınız. Tüm bu okey siteleri güvenlik konusunda beklentilerinizi karşılıyorlar mı? Olası can sıkıcı durumda, içinde bulunduğunuz duruma müdahale edecek yetkili kişiler 7/24 size hizmet sunuyor mu? Giriş bilgileriniz güvende mi? …
Tüm bu soruların cevabını aramanız ve bu soruları soruyor olmanız gayet doğal olup tabi olarak da en doğal hakkınız. Bizler Okey Salonu NET ekibi olarak yukarıda belirttiğimiz tüm soruların cevabını olumlu olarak cevaplayabilmekteyiz. Kendinizi her yönden tam olarak güvende hissedebileceğiniz okey salonları sizlere de fevkalade hizmeti sunmaya gönüllü… Şimdi adım atma sırası sizde! Bir adım atın ve Okey Salonu NET dünyasının renkli sayfalarında sizler de yerinizi alın.

Okey Salonları ve Diğer Hizmetlerimiz

Türk Okey, Renkli Okey, Chat Okey, Hızlı Okey, Canlı Okey, Bedava Okey, Mobil Okey, Okey Salonları, Batak Salonları ve Tavla Salonları …
Güncel olarak tam 8 farklı kategoride okey salonu hizmetlerimiz mevcut olup, bu hizmetlerimize tavla ve batak oyun salonları da dahi edilmiştir. Kimi zaman farklı oyunlar deneyimlemek isteyebilirsiniz. Böyle anlarda ister tavla isterseniz batak masalarını tercih edebilirsiniz. Hangi oyunu ve hangi masayı tercihe derseniz edin, eğer okey salonu NET içerisindeyseniz oyunlarınızdan memnuniyet ile ayrılacağınıza emin olabilirsiniz. Sizlerin hak ettiği elit statüdeki hizmetleri sizlere ulaştırabilmenin haklı gururunu yaşayan Okey Salonu NET; her gün yenilikleri takip etmeyi sürdürmektedir. Oyun anlayışı içerisinde yer alan tüm yenlikleri sizler için takip eder ve en kısa sürede sistemimize dahile deriz. Böylelikle farklı siteye ihtiyaç duymadan eğlencenizi zirvede yaşayabilirdiniz.
Kimilerimiz sadece okey konusunda tutkuludur ve okey salonu içerisinde gezinmeyi tercih eder. Kimilerimiz ise okey oyununun yanı sıra arada çerez niyetine farklı oyunlar ile aklını dağıtmak ister. Okey salonu NET bu konuda da size beklentinizi sunmaktadır. Tavla odaları ve Batak odaları da en az okey odalarımız kadar dolu olup, sizlerin katılımınızı beklemektedir.

Renkli Okey Oyunu

Renkli okey oyunu, klasik okey oyunundan farklıdır. Kurallarının farklılığı ile birbirlerinden ayrılırlar. Kendine has kuralları olan renkli okeyi oynamak çoğu okey salonu içerisinde mümkün değildir. Bunun için özel bir alt yapı çalışması yapılmalı ve özel yazılım kullanılmalıdır. Okey Salonu Net olarak bizler, sizlere bu hizmetlerin tamamını sunabilmekteyiz. ‘Renkli okey oyna’ seçeneğimizi kullanarak, renkli okeye ait kurallar çerçevesinde okey oyunlarınızı sürdürebilirsiniz.
Nerede olursanız olun, okeyinizi hangi kurallarda oynamak isterseniz isteyin, hangi günde ve hangi saat diliminin içerisinde olursanız olun… Her zaman, her yerde Okey Salonu NET sitesi yeter!

Okey Oyunu ve Yeni Arkadaşlık

Okey severler birbirilerini OKEY Salonu NET sitesi içerisinde buluyor. Okey severlerin buluşma adresi olan sitemizde sizler de aradığınız okeykolik arkadaşları bulabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve güvenli arkadaşlık bağlantıları geliştirebilirsiniz.
Okey arkadaşlıkları farklıdır. Bizler; siz okey sevenleri tek bir çatı altında toplamayı başardık. İnternet sitemizdeki bol alternatife sahip olan oyun seçenekleri ile okey severlerin dikkatini üzerimize topladık. Sizler de okey sever diğer arkadaşlar ile hemen tanışmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde oynayacağınız ilk oyun sonrasında hem okeye hem de sitemize olan tutkunuz artacaktır. Bağımlılığı yaşayabileceğiniz kadar üst düzeyde memnuniyete sahip olacaksınız. Hepsi ve daha fazlası için bizleri takip etmeye devam edin.

Tavla Odaları ve Batak Odaları

Okey Oyunu NET sitemizin içeriğinde tercih edebileceğiniz bir diğer alternatifiniz ise tavla ve batak odaları olarak karşınıza çıkmaktadır. Okey oyununa ek imkan olarak tavla oynamak ya da batak oyunu oynamak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda sitemizden ayrılıp başka siteler arayışına girmenize gerek yok! Çünkü Okey Salonu NET; tavla odaları ve batak odaları ile de profesyonel hizmet anlayışını sürdürmektedir. Okey oyunundan aldığınız zevk kadar zevk alacak ve memnuniyetinize memnuniyet katacaksınız.
Hazır olun, Sıkı durun ve kemerlerinizi bağlayın. Mutluluktan uçacağınız, heyecanınıza heyecan katacağınız bir site ile tanışıyorsunuz. Artık ardağınız oyun dünyasını buldunuz! Yeni arkadaşlıklar edinebilir ya da mevcut arkadaşlarınızı sitemize hemen şimdi davet edebilirsiniz.

Mobil Okey Oyna

Günümüzde okey oyunları, eskisi gibi genellikle masaüstünden oynanmıyor. Çoğumuz evde, dışarıda, işte … kısaca nerede olursak olalım elimizdeki mobil cihazımız ile okey oyununa dahil olmak istiyoruz. Mobil Okey Oyna şeklinde internetten yapılan aramalar hiç de azımsanmayacak boyuta ulaştı. Okey salonları da yeni düzene ayak uydurup mobil dünyasına geçiş yaptı. Okey Salonu NET olarak bizler de mobil okey oyna şeklindeki aramalarınıza cevap verebilen sitemizde sizlerin talebini beklemekteyiz.
Elinizde mobil cihazınız (telefonunuz) varsa, nerede olursanız olun, bir de zamanınız varsa okey oyunu oynamaya hazırsınız demektir. Sitemizde okey oyunundan sıkılanlar veya değişiklik ihtiyacı duyanlar için tavla oyunları ile birlikte batak odaları da hizmetinize dahil edilmiştir.
Mobil okey imkanının 7 günün 24 saati çılgınca yaşandığı sitemize sizler de hoş geldiniz!

Okey Salonu içerisinde Keyifli Dakikalar Geçirmek için Aşağıdaki Resime Tıklayarak içerisinde Eğlence’ye Başlayabilirsiniz.

En hızlı ve kaliteli oyun hizmeti veren okeysalonu.net adresimizde en iddaalı olma yolunda devam etmektedir.

Okey Salonu Oyna