okeyKaliteli ve Gerçek Kişiler ile Okey Oynamak için Doğru Adres Burası :)

Normal Okey

Normal Okey

Normal okey

oyunu oynama konusunda en güzel alternatiflerinizden bir tanesi olan Okey Salonu NET, sizleri de okey dünyasının en keyifli anlarıyla tanıştırmaya hazır! Peki siz hazır mısınız?
7’den 70’e çok sayıda insan tarafından oynanmakta olan okey oyunu, çok sayıda farklı oynama çeşidine sahiptir. Geleneksel klasik okey oynamak isteyenlerin sayısı ise genellemenin üzerinde kalmaktadır. Özellikle ülkemizde normal okey oyuncusu ile karşılaşmak, diğer tüm okey seçeneklerine sahip olan oyunculardan çok fazla. Durumun farkında olan Okey Salonu NET internet sitemizde normal okey oyna fırsatı ile birlikle bu kategoriye özel imkanlar da sizlere sunulabilmektedir.
Arkadaşlarınızı davet edip arkadaş buluşması düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde sizler gibi okey oynamak isteyen diğer oyuncular ile aynı masada buluşup yeni arkadaş çevresi kazanabilirsiniz.

Normal Okey Kuralları

Kimilerimiz yeni kurallar çerçevesinde bir okey oynama anlayışı ile oyunlarını sürdürürken, kimilerimiz okey kuralları ile okey oyunun içinde yer almak istemektedir. Okey Salonu NET olarak tüm ziyaretçilerimizin talep ve önerilerini dikkate almaktayız. Sonuç itibarıyla normal okey puanlama esasına dayalı olarak oyununuzu hemen başlatabilirsiniz. İster galip olun isterseniz yenilen taraf… Normal okey puanlama sonucundan bağımsız şekilde okey zevkini yaşayacağınız garanti.
Mağlup ya da galip kelimeleri her ne kadar tüm oyunun en can alıcı kelimeleri gibi görünse de biz bu anlayışı yıkıp yerine yeni temel ile yeni normal okey oyna imkanı sunduk. Sonuç mu? Okey masasından yenseniz de yenilseniz de kalkmak istemeyeceksiniz. Çünkü ellerin son anları değil, oyunlarınızın her anı sizler için keyif verici bir hal alacaktır.

Nasıl Oynanır?

Normal okey oyununun tarihi, tüm okey seçenekleri arasından en eski olanıdır. Standart ve klasikleşmiş olan oyunlar sizin favorileriniz arasında yer alıyorsa, içerisinde bulunduğunuz kategori tam da sizin kategoriniz!
Normal okey nasıl oynanır sorusunun cevabını aramak ile de zaman kaybetmeyecek olmanız sebebi ile hemen anında oyun oynamaya hazırsınız!

Normal Okey Dağıtımı

Normal okey dağıtımı konmuşu size çok mu uzak geliyor? Bu konuda hiçbir fikriniz yok mu? Oynayabiliyor ama oyunun başlangıç aşması olan dağıtımı konusunda zorlanıyor musunuz?…
Sitemizde oynuyorsanız tüm bunlar hiç mi hiç dert değil! Siz ıstakanızdaki taşları yerleştirmeye odaklanın ve sizi bitirecek olan o taşı aramaya devam edin yeter. Bizler profesyonel olarak kodlanmış yazılımlarımız ile sizlerin normal okey dağıtımı işlemini gerçekleştirelim, sizler o bakmaya doyulamayan el bitiş taşlarınızı izlemeye başlayın! Nasıl? Normal okey oyunu oynamak çocuk oyuncağı değil mi? O zaman bu zevk şimdi size ait!

Bitiş Eli

Okey oynayan herkes o okey bitiş elini gösteren ıstakaya ulaşarak bitiş anını kendi yaşamak ister. 4-lü bir okey masası içerisinde her zaman biten kişi olmak için elinizden gelen maksimum performansı gösterirsiniz. Her aşamayı kolaylaştıran Okey Salonu NET ile; kazanmanın zevki kadar, bu sitede oynuyor olmanın zevkini de yaşıyor olacaksınız.
Normal okey bitiş eli olan; en az 3’lü gurup olmak üzere toplamda 4 adet per elde etmek tüm oyuncularımızın hedefi. Çekilen taş ile 15, atılan taş ile birlikte 14 ve ıstaka üzerindeki 14 taş; sizi okey bitiş eli olan mükemmel tabloya ulaştıracaktır.
Tüm bunların hepsi ve daha fazlası Okey Salonu NET sitemizin içeriğindeki alternatifler arasında mevcuttur. Size düşen oyununuza karar verip; oyun kurallarını, oynayarak öğrenmek. Hatta normal okey oyna şeklindeki eğlenceli dakikalarınız için yeni bilgiler öğrenme konusunda daha fazla zaman harcamanıza da gerek kalmayacaktır. Sen de hemen gel ve masanı seç!


Yazar: admin

Görüntüleme: 239 defa

Kategori: Okey Odaları

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2023

Cevap bırakın