okeyKaliteli ve Gerçek Kişiler ile Okey Oynamak için Doğru Adres Burası :)

Eşli Okey

Eşli Okey Oyna

Okey oynamak artık kahvehanelerde veya Caferlerde oynamak daha zor hale gelmiştir. Çünkü iş çıkışı herkes yorgun olduğu için dışarıya çıkacak enerjileri olmamaktadır. Evden, ofisten yemek yerken, oturdukları yerden eşli bir şekilde oyun oynayabilirler.

Eşli Okey Oynama Kuralları

Bu yüzden bu olaya bir son verip Yönetim kadromuzla birlikte karar verip, sitemizi kurduk ve daha da ilerleyip sitemizin mobil uygulamasını da kurduk ve hizmet vermeye başladık. Bu sitenin veya uygulamanın kuralları bulunmaktadır. Bu kurallardan biri rakiplere karşı oyun sırasında hakaret aşağılama küfür vs şeyler kullanmamak. Aksi takdir de bu odalardan atılacak ve odalara uzun süre giremeyip oyuna erişemeyecek. Bu anlam da site yönetimimiz oyuncular için kaliteli bir hizmet vermek için uğraşmaktadır.

Eşli Okey Oynama Nedir?

Eşli Okey bir takım oyunudur. İkişer gruplara ayrılır. Bir masa etrafında toplanıp oynanan bir oyundur. Düz okey de isteka üzerine seri olusturmak, per yapmak gerekir. 101 deki gibi eşli bir oyun değildir. 101 de oyun baslamadan eşler birbirine elinin nasıl olduğunu söyleyebilir ve sorabilir. Oyuncular rakiplerine benim elim daha kötü sen el dönüp elini bozabilirsin diye yönerge verebilir. Okey olduğu zaman okey vurup eli bitirip 101 yapilabilir. Siz de bu keyifli ortama katılmak istiyorsaniz kategorilerden hemen üyelik gerçekleştirip, Eşli Okey oyna butonundan katılım saglayabilirsiniz.

Eşli okey oynamak gündelik hayatta cok keyifli çünkü karşılıklı sohbet ederken ayni zaman da oyun oynanabiliniyor. Yeni insanlar tanımayı isteyen kisiler icin ve sanal da tanışıp arkadaşlığı reel de yaşamak icin katilabilir. Bu sitelerden tanıştıkları kişiler ile yakin dostluk kurup reel de birlikte sosyallesip aktiviteler yapabilirler. Sizin de böyle bir amaciniz var ise siteye üye olup Eşli okey oyunlarina anında ulasabilirsiniz.
Ekstra hiçbir ücret talep etmeden sitede kullanıcı adı girip yeni üyelerle tanisabilir ve boş zamanlarinizi okey oynayarak degerlendirebilirsiniz. Üyeler gercek kimliğini gizleyebilir ve cep telefonu, T. C no gibi özel bilgileri girmek zorunda değildir.

Eşli Okey Eğlence

Oyun esnasında ayni zamanda hareketli muzikler de çalmaktadır. Bu muzikler ortami daha çok keyiflendirip üyeleri mutlu etmektedir, Oyuna daha cok adapte olmalarini sağlamaktadır. Böylece günün stresini de atmış olurlar.

Eşli Okey de Ulaşım
Üyeler okeyi oynamayı ister disarda, ister misafirlikte, isterse uzun yolculuklarda açıp oynayabilirler. Oyuncular online platform da 24 saat oyunlara giriş yapabilir ve oyuncular için site çalışanları oyuncularin memnuniyeti için 7/24 hizmet verip özenle çalışmaya devam etmektedir.

Üyelik Seçenekleri

Oyuncular üyelik işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Istedikleri takdir de aylik, 3 aylık veya yıllık uye olabilirler. klasik üyelik aylık, pro üyelik 3 aylık, vip ise daha yüksek ayrıcalıklara sahip ve yıllık uyelik seçeneğidir. En uygun olanı ve avantajlı, 3 aylık olan ve yıllık olandır.

Sohbet Odaları ve Genel Odalar

Üyelikler de oyunculardan ekstra bir oda ücretleri alınmamaktadır. Genel yani yerel odalar vardır ve bölgesel, özel odalar bulunmaktadır. Genel odalar çoğunlukla herkesin birbirini tanımaya çalıştığı ortak bir sayfadır. Özel odalar genelde daha samimi arkadaşlıklar kurulan sayfalardir. birebir konusma mesaj kutulari da aktiftir. Bu odalar da mesaj kutusuna emoji ve istediginiz kadar yüz ifadeleri karsi oyuncuya atabilir oyunu eglenceli hale getirebilirsiniz. Sitemiz de oyun akışı da gayet iyidir ve donma, kasma olmamaktadır. Sitemizin yazılımı oldukca gelişmiştir ve gelistirilmeye de devam etmektedir. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden sitemize üye olabilir ve Eşli Okey oyunlarina katılım Sağlayabilirsiniz.

Profil resmi yükleme

Oyuncular istedikleri takdir de profillerin de kendi resimlerini de koyabilmektedirler veya karakter de secebilmektedirler.

Web site ve Mobil Okey Oynama

Okey oyunlarına Android telefondan dokunmatik bir sekilde Ulaşabilir ve oynayabilirsiniz. Mobil uygulamalar üzerinden veya site uzerinden oynamak mevcuttur.
Okey oynarken ayni zamanda sitede radyodan müzik çalmaktadır. Bu da stresi azaltan keyif veren ve ruhu rahatlatan bir durumdur. Oyuncular arasinda mesaj kutularında çalan müzikler hakkinda da sohbetler kurulabilir.
Okey oynarken oyuncuların hamlelerini iyi takip etmek gerekir ve hangi taşları yere atıyorlar bunlara dikkat edilmelidir. 101 de ortağına sorup elin nasıl gidiyor diye sormalı ve onun el durumuna göre eli sürdürmeli veya bitirmelidir. Veya el dönmelidir.

Ödüllü Yarismalar Eşli Okey

Haftanin bazi günleri ödüllü yarışmalar oluyor, 1.olan oyuncuya ekstra ayrıcalıklar tanınıyor. Bu ayrıcalıklardan siz de yararlanmak istiyor ve başarılı olmak istiyorsanız sitemize üye olup uyelik Seçeneklerine göz atabilir veya üyeliginizi gerçekleştirip Eşli Okey oyunlarina katılım sağlayabilirsiniz.

Eşli Okey Tanışma, Sosyalleşme

 

Bu oyunlarda tanışılan kişiler ile ayni zaman da samimiyet kurup gercek hayatta da guzel dostluklar kurulabilir. Bu arkadaslar ile sosyallesebilir aktviteler yapabilirsiniz. Hic arkadasi olmayanlar icin bu oyunlar sosyallesme de cok faydalıdır. Kimisinin bu okey oyunlarinda tanistilari kisilerden dolayi hayati tamamen değişebilir. Yaşadığı şehirdeki insanlari da sevdirebilir kendine. Siz de hayatınıza dokunan bu oyunlari takip ederseniz degisimlere aciksaniz üye olup Eşli Okey oynamayi tercih edebilirsiniz.
Genç , yaşlı demeden herkesin seviyesine uygun oyunlardır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 214 defa

Kategori: Okey Odaları

Yayınlanma Tarihi: 20 Eylül 2023

9 Yorumlar
Emel

Okey dediğin eşli oynanır. Hele online eşli okey oldu mu tadından yenmez. Mobil uygulamalardaki okeyler eski tadı vermiyor gibi

Nilgün

Tek okey oynamaktansa ben de hep eşli okey oynarım. Birde eşin iyi biri oldu mu efsane zevkli oluyor okeysalonu adresinde

    muhammet

    bende aynısını düşünüyorum eşli oynamak kaynaşmak açısından iyi oluyor eşli okey

Suzan

Tek başıma oynamak sıkıcı geldiği için ben de eşli okey oynamayı tercih ediyorum. Herkese tavsiye ederim çok daha eğlenceli

betül

Burada eşli okey oynarken şimdiye kadar hiç kaybetmedim. Buranın oyuncuları gerçekten pro ve ne oynadığını biliyor. Bu yüzden okey salonunu seviyorum

İdil

Normal klasik okey oynardım hep fakat okey salonunda eşli okeye katıldım ortaklarım hep oyunu bilen oyuncular çıktı o yüzden artık favorimm

beren

Eşli okey hiç oynamamıştım birkaç defa oynadım baya sarıyor eşli batak gibi. Eşinizde okeyi iyi biliyorsa çok güzel oluyor

İrem

Ödüllü eşli okey oyununu ilk defa burada gördüm. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum ve kendime güveniyorum.

sevilay

eşli okeyde şimdiye dek çok etkili olamadım hep ortaklarım acemi geldi, bugün şeytanın bacağını kıracağıma inanıyorum

Cevap bırakın