okeyKaliteli ve Gerçek Kişiler ile Okey Oynamak için Doğru Adres Burası :)

Tavla Salonları

Tavla Salonları

Tavla, kökeni MÖ 3000 yılına kadar uzanan en eski masa oyunlarından biridir. Bu bir şans ve strateji oyunudur. Dünya çapında popüler olan öğrenmesi kolay ve oynaması eğlenceli bu oyunun bu kadar çok insan tarafından oynanmasına şaşmamalı.

Tavla Nasıl Oynanır?

Tavla Salonları Dünyanın ne popüler strateji oyunlarından biri olan tavla oyunu iki kişilik bir strateji oyunudur. Oynaması oldukça eğlenceli olan tavla oyunu amacı, tüm taşlarınızı ana tahtanıza taşımak ve ardından her birini tahtadan çıkarmaktır.

Oyuna başlamak için her oyuncu tek bir zar atar ve daha yüksek sayıya sahip olan oyuncu tavla oyna kurallarına göre ilk hamleyi yapar. Zar atışı oyuncunun tavla oyna pulunu kaç kere hareket ettireceğini belirler.

Bir pul sadece tavlada bulunan açık bir noktaya ya da karşıt taşın tek bulunduğu açık noktaya hareket ettirilebilir.

Bir oyuncunun tüm taşları kendi ev tahtasında olduğunda, onları toplama adı verilen bir çıkarma işlemine başlayabilir.

Oyunun sonunda, bir kişi pullarının hepsini toplamışsa ve rakip de en az bir pulu almışsa, o kişi mevcut hisseyi kazanır.

Ayrıca Tavla Salonları Odamızda Genç ve Yetişkin Bir Çok Kişi ile, Daha Hoş Vakit Geçirmeniz için Farklı Etkinlikler yarışmalar yaparak daha eğlenceli hale getiriliyor herşey sizler için .

Siz Değerli Kullanıcılarımızı Tavla salonları, adresimize bekliyoruz ve keyifli vakitler diliyoruz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 230 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 04 Ağustos 2023

Cevap bırakın