okeyKaliteli ve Gerçek Kişiler ile Okey Oynamak için Doğru Adres Burası :)

Batak Salonları

Batak Salonları

Popüler kart oyunu olan batak oyunu dört kişiyle oynanan oyunlardan birisidir. Oyunun amacı ellerindeki kartları kullanarak diğer rakip oyuncuların puanlarını almaktır.

Oyuncular oyuna 52 kartlık deste ile başlar. Her elden sonra oyuncular kart atarak oyun devam eder. Oyunda en yüksek puanı alan oyunu kazanır.

Batak oyunu ilk elden oynanmaz. Pik ası özel kart olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda elinizin son kartı olarak oynamanız gerekir.

Batak Oynama Stratejileri Nelerdir?

Oyunun ilk kartının iyi seçilmesi önemlidir. Elinizdeki tüm kartları attıktan sonra elinde 1 batak bulunan oyuncular oyunu kazanmış olur.

Oyunda renk atma zorunluluğu bulunmuyor. Fakat açık renkler atmak diğer oyuncuların elini takip etmeyi kolaylaştırır. Batak oyna kapsamında batak’la oyunu bitiren kişilerin puanları 2 katına çıkar.

Batak Nerede Oynanır?

Batak oyunu kart oyunlarından birisidir. Dolayısıyla oyunun kartlarının olması oyunu oynamak için yeterlidir. Bunun yanında oyunu online batak salonlarında da oynayabiliyorsunuz.

Oyunu oynamak istediğinizde mobil cihazınızın olması ve internetin bulunması yeterlidir. Batak oyna söz konusu olduğunda tercih edeceğiniz sitelerin mobil uyumluluğu sağlaması önemlidir. Siz de okeysalonu.net üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 260 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 03 Ağustos 2023

Cevap bırakın